ben, 33...Seksi 33...

Yes maaannnnn diye bağırasım, hönküresim geliyor.
Yılın en sevdiğim günü geliyor.
Ben her 30Eylülde acayip heyecanlanıyorum.
Böyle ben adım atayım arkamdan konfetiler dökülsün, gül yaprakları ayaklarıma boca edilsin, havai şimşekler, hokkabazlar, palyaçolar, şenlikler kutlamalar aman allahım tam bir festival olsun istiyorum, hayal ediyorum. Hatta bildiğin öyle hissediyorum yahu!
Allahım nasıl bir coşku nasıl bir kıpırtı anlatamam.
Herkes mi böyle oluyor, bir ben miyim bilemiyorum ama ben kendimi bildim bileli her 30eylül böyleyim.
Misal olsun henüz havasına girmiş değildim, son iki gündür dünyevi sebeplerden stresli günler geçiyordu fabrika da, az önce canım bir arkadaşımdan küpe aldım ve olayım o dakikadan sonra şöyle oldu:
Son 15dakikada 40defa aynaya baktım sanırım.

Hani beni gören bir kadın olsa anlar küpesine bakıyor mal karı kaçıncıya der de, erkekler bu kadın niye kafayı bi sağa bi sola çeviriyor, niye eğip büküyo bişiler yapıyor iyice manyadı he diyorlardır eminim ;) (ofisim direkt üretimin içinde, hiç yoksa 50 erkek direkt beni görebiliyor)

Ya da durumum şöyle olacak.

Evet evet oraya platform yapalım olur U profilin hizasına hı hı evet, bu arada küpelerimi gördünüz mü, doğumgünüm de...;) kuzucum almış :$

Yarın ki mesailer Orhan Bey, öhhöm şöyle küpelerimi düzelteyim, ah evet yeni canım sağğol mersi, doğumgünüm de... kuzucum almış :$

Güvenlik Ayşen hanım misafiriniz geldi diye telefon eder, ay Ahmetcim gelsin buyursun, yeni küpelerim de telefona takıldı, hı hı sağol doğumgünümde kuzucum almış.

Çok havalıyım lem ;)
Pek tabiki hediye beklemiyorum sadece paket açmak bana zevk veriyor.
hatta bir ara normal zamanlarda kendime aldığım bir kazağı bir çantayı falan da paketletirdim. evet hediye olacak lütfen, hı hı..değişim kartını da koyabilirsiniz ;))
çok zevkli çünkü, iyi de geliyor.
o halde kutlayın beni, sevin, iyi ki doğdun, iyi ki varsın deyin, zıplayalım hep birlikte, bol kahkaha atalım, lalalalalalaaaaaaaaa

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

aynı bokun laciverti...

Romantizmin doruklarında...

İstanbul dedin mi bi duracan...

Instagram